Obavijest o daljnjem provođenju nastave na daljinu

Poštovani roditelji,

hvala vam na dosadašnjoj lijepoj suradnji u provođenju nastave na daljinu. Hvala vam i na svim vašim razmišljanjima, savjetima i dobronamjernim kritikama koje ste nam uputili na naš zahtjev.

U prilogu se nalaze poveznice na važne dokumente koji su namijenjeni prvenstveno učiteljima, ali i roditeljima i učenicima te ih pročitajte i informirajte se o njima u skladu s vašim interesima i mogućnostima. Prema njima odvijat će se daljnji tijek nastave na daljinu.

Ovog će tjedna učenicima biti zadavani zadaci za ponavljanje ili će biti upućeni na neke sadržaje koje treba bolje utvrditi. Nastavni su dani ovog tjedna od ponedjeljka do četvrtka. Na Veliki petak je odmor za učenike.

Od sljedećeg tjedna kreće proces vrednovanja i ocjenjivanja u nastavi na daljinu, prema Uputama koje je izdalo Ministarstvo znanosti i obrazovanja. Vaša će djeca o postupcima ocjenjivanja biti detaljno i na vrijeme obaviještena od strane svakog predmetnog učitelja u virtualnim učionicama (za V. - VIII.r) ili od strane razredne učiteljice (I.-IV.r). Svaki će postupak ocjenjivanja biti najavljen i detaljno objašnjen. U slučaju Vaše potrebe, i dalje se slobodno možete obratiti razredniku/ci ili stručnoj službi škole.

Želimo Vam da blagdane Velikog tjedna provedete u miru i zajedništvu sa svojom obitelji!

Preporuke o organizaciji radnog dana učenika tijekom održavanja nastave na daljinu

Tjedan ponavljanja i planiranja - uputa ministrice ravnateljicama i ravnateljima

Upute za vrednovanje i ocjenjivanje tijekom nastave na daljinu

Pojašnjenja i upute za vrednovanje i ocjenjivanje tijekom nastave na daljinu

Česta pitanja i odgovori

objavio: Sanja Polančec   datum: 6. 4. 2020.