Uspjesi se nastavljaju…

Dana 13. ožujka za našu školu završila su županijska natjecanja na kojima smo ove godine vrlo uspješno sudjelovali.

Postigli smo 4 prva mjesta.

LiDraNo - grupni scenski nastup „Srećko i sedam patuljčica“

Članovi skupine su Marija Brežnjak, Sebastijan Vincek, Stjepan Prašnjak, Josip Zagorec, Emanuela Kocijan, Veronika Krznar, Mateja Vidaček, Ana Vincek, Lucija Pejaković i Tomislava Vidaček .

Predloženi su za sudjelovanje na državnom natjecanju. Učiteljica Jelena Piskač

Geografija: Mihaela Slunjski VIII. razreda. Učiteljica Kristina Sadibašić

Tehnička kultura: Krunoslav Brlek VIII. razred i  Lucija Kozulić VII. razred, oni su stekli pravo sudjelovanja na Državnom natjecanju  koje će se održati od 8. do 10. travnja 2015. u Primoštenu.

Učiteljica Kristina Špoljar Petrović

David Copak VII. razred osvojio je 3. mjesto iz Tehničke kulture.

4. mjesta osvojili su:

Valentina Buhin VII. raz. u natjecanju iz hrvatskog jezika, učiteljica Jelena Piskač

Valentina Buhin VII. raz. u natjecanju iz geografije, učiteljica Kristina Sadibašić

ŠSD: odbojka – dječaci  Dominik Habunek, Josip Zagorec, Stjepan Prašnjak, Krunoslav Brlek, Petar Đunđek, Jasmin Biškup, Filip Njegovec,  Marget Piskač, David Copak i Marin Kukolj.

Učiteljica Tanja Vincek

6. mjesta osvojili su: Mihael Slunjski – povijest,učiteljica Željka Biškup i

Leona Huđek – tehnička kultura

7. mjesta postigli su:

Mihael Slunjski – geografija, Maria Zagorec – povijest, David Buhin i Lorena Brezovec – tehnička kultura.

Ostali sudionici županijskih natjecanja iz vjeronauka, geografije, likovne i tehičke kulture i njemačkog jezika plasirali su se od 10. do 15. mjesta.

Uz već navedene učitelje voditelje sudjelovali su i učitelji Goran Bunčić- vjeronauk, Željko Čanžar – likovna kultura i Dubravka Mihinjač – njemački jezik.

Vjeronaučna ekipa u sastavu Mihaela Slunjski, VIII. raz., Lorena Brezovec i Maria Zagorec VII. raz. i

Jakov Vidaček V. raz. pod vodstvom učitelja Gorana Bunčića osvojila je 5. mjesto na međužupanijskoj odnosno međubiskupijskoj Vjeronaučnoj olimpijadi.

Uspješan i zanimljiv nastup ostvarila je Theatergruppe „Spa ßmacher „  na XII Theaterspiele održanom u HNK Varaždin. Članovi skupine su – Mihaela Slunjski, David Copak, Karlo Vincek, Magdalena Rogina, Margareta Rogina, Mihael Slunjski, Marget Piskač i Patrik Vidaček, a vodi ih učiteljica Dubravka Mihinjač.

Čestitamo svim učenicima i mentorima na uloženom trudu i postignutim rezultatima te zahvaljujemo roditeljima na podršci.                Sudionicima državnog natjecanja iz tehničke kulture Krunoslavu Brleku i Luciji Kozulić želimo dobre rezultate.

objavio: Ankica Košćak   datum: 19. 3. 2015.

« Ožujak 2024 »