Uspjesi naših učenika na natjecanjima

Učenici naše škole i ove su školske godine ostvarili uspjeh na natjecanjima iz različitih područja.

Na školskim natjecanjima sudjelovalo je 57 učenika. Učenici koji su ostvarili značajne rezultate na školskim natjecanjima, bili su pozvani na županijsku razinu natjecanja. Sukladno tome, 30 učenika naše škole sudjelovalo je na županijskim natjecanjima iz matematike, vjeronauka, likovne kulture, tehničke kulture, fizike, povijesti i geografije.

Izvrstan rezultat ostvarile su učenice Nikolina Korpar (8. razred), Mihaela Slunjski (8. razred), Maria Zagorec (6. razred) i Mihaela Slunjski (7. razred). Kao ekipa postigle su 3. mjesto na biskupijskom natjecanju iz vjeronauka.

Pohvaljujemo i učenike 6. i 7. razreda koji su ostvarili zapažen nastup na dramskim igrama na njemačkom jeziku – „Theaterspiele“.  Svojom izvedbom predstave „Das hässliche junge Entlein“ izazvali su brojne pozitivne komentare i pohvale.

Čestitamo i učeniku Alenu Flukseku (8. razred) koji je na županijskom na natjecanju iz tehničke kulture osvojio 2. mjesto.

Najveću čestitku upućujemo našem državnom prvaku, Krunoslavu Brleku (7. razred), koji je na državnom natjecanju iz tehničke kulture ostvario 1. mjesto!

Čestitamo učenicima i njihovim mentorima na ostvarenim rezultatima i uloženom trudu!

objavio: Suzana Plantak   datum: 23. 4. 2014.