3. i 4. razredi - Integrirani dan

Učenici trećih i četvrtih razreda matične i područnih škola u ponedjeljak su 17. veljače imali priliku osjetiti kako je to biti jedan razred. Imali su zajedničke satove u matičnoj školi te sat lektire u knjižnici. Slušali su priče Mala vila i Šuma striborova, imali radionice i igrali se. U foto-galeriji pogledajte kako je to izgledalo a u nastavku pročitajte njihove utiske.

[foto-galerija]

Veselila sam se tom danu. Vidjela sam naš budući peti razred. Prvi sat smo imali engleski jezik, zajedno smo učili.

Irena Slunjski

Dan lektire je bio zanimljiv, zabavan i pomalo veseo. Gledali smo crtani film Šuma Striborova. Igrali smo dvije igre. Bilo je prekrasno

Karla Poasvec

Meni je književno djelo bolje, mogu sve zamisliti. U crtanom filmu sve je već ostvareno. Bilo je lijepo.

Lana Pejaković

Bio sam malo zabrinut. Zmija je uvijek naređivala majci. Lijepo smo se igrali.

David njegovec

Zanimljivo i pomalo tužno. Ja bi savjetovao sina, treba vjerovati obitelji.

Valentino Kukolj

objavio: Vedran Škarica   datum: 24. 2. 2014.