Božićna priredba

U srijedu 19. prosinca u našoj se školi održala već tradicionalna božićna priredba.

Priredba je održana u popodnevnim satima kako bi sve mame, tate, djedovi i bake mogli pogledati nastupe svojih najdražih.

Kao i svake godine, bilo je tu ponešto za svakoga, sve nastupi začinjeni s mnogo smijeha i veselja. Učenici su pjevali, plesali, svirali, recitirali i glumili – interpretirali tuđe i svoje autorske radove. Pokazali su u najboljem svjetlu, pred učiteljima i svojim obiteljima, svoje talente i, prije svega, trud  koji tijekom godine ulažu u pripremu ovako lijepog i veselog programa.

Učenike nižih i viših razreda vrijedno su pripremali Jelena Piskač, Nikolina Benko, Katarina Vugrek, Natalija Habunek, Gordana Čehok, Goran Bunčić i Tihana Šarec uz potporu i trud svih zaposlenika škole.

Nakon pripredbe učenici i posjetioci mogli su razgledati božićnu izložbu školske zadruge Iglica. Na izložbi su predstavljeni ručni radovi naših učenika koji rade uz mentorstvo naših učitelja i vanjskih suradnika.

Cijela se manifestacija može objediniti citatom Majke Tereze: Ne postoje velike stvari, samo male stvari učinjene s mnogo ljubavi.

Naši su nam učenici s mnogo ljubavi za Božić poklonili ono što se ne može zamijeniti materijalnim darom – svoj trud i veseli osmijeh.

Priloženi dokumenti:
index.jpg (10.04 KB)

objavio: Sanja Polančec   datum: 27. 12. 2012.