Uspjesi naših učenika u natjecanjima

Naši su učenici i ove školske godine bili vrlo uspješni u raznim natjecanjima. U školskim natjecanjima svoje je znanje pokazalo 119 učenika u području LiDraNo, matematike, njemačkog i engleskog jezika, biologije, povijesti, geografije, tehničke kulture te vjeronauka.

U sportskim natjecanjima sudjelovala su 32 učenika, a iznimno dobar rezultat postiglo je 11 dječaka plasmanom u poluzavršnicu državnog natjecanja u odbojci. Dečki, čestitamo!

Učenici koji su postigli posebno dobar uspjeh u školskim natjecanjima, imali su priliku svoje znanje odmjeriti i na županijskoj razini. Sudjelovali smo u natjecanju iz biologije, matematike, povijesti, geografije, tehničke kulture, vjeronauka te LiDraNa.

Posebno pohvaljujemo ekipu iz vjeronauka jer su s visokim uspjehom na županijskom natjecanju bili pozvani na međužupanijsko natjecanje i tamo osvojili visoko 2. mjesto.

Na najvećem ovogodišnjem uspjehu čestitamo Ines Čovran, učenici četvrtog razreda jer je sa svojom pjesmom "Sniek" pozvana na državnu smotru LiDraNo.

Čestitamo svim učenicima na pokazanom znanju i uloženom trudu!

objavio: Sanja Polančec   datum: 4. 4. 2012.