Kampanja za upis u prvi razred srednjih škola

...Prezentacija za učenike i roditelje naše škole održat će se u ponedjeljak, 19. ožujka 2012. godine u 18 sati u OŠ "I. Kukuljević Sakcinski" u Ivancu.

Varaždinska županija i ove godine provodi projekt "Kampanja za upis u prvi razred srednjih škola" s ciljem informiranja učenika završnih razreda osnovnih škola o uvjetima upisa u prve razrede srednjih škola. Na prezentaciji će, uz ravnatelje srednjih škola sa sjedištem na području Varaždinske županije, biti i predstavnici Varaždinske županije, gradova i općina, Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, HGK-Županijske komore Varaždin, Obrtničke komore Varaždinske županije i tvrtke Zagorje-Tehnobeton d.d.

Svaki učenik koji se odazove kampanji dobit će knjižicu "Odaberi svoju školu" s kratkim informacijama o svakoj srednjoj školi, upisnim kvotama i rokovima, te DVD u kojem su predstavljene sve srednje škole Varaždinska županije.

Organiziran je i prijevoz autobusom za učenike i roditelje. Polazak iz Radovana bit će u 17 sati (Radovan - Osečka - Ivanec).

objavio: Sanja Polančec   datum: 13. 3. 2012.