Natjecanja

Već nam je došao ožujak, pa je večina natjecanja pri kraju. U našoj je školi interes za sudjelovanje visok. U nastavku pogledajte kako su tekla školska i županijeska natjecanja po predmetima.

Na školskom natjecanju iz hrvatskog jezika sudjelovala su 2 učenika 7.razreda i 7 učenika 8.razreda. Iz 8.razreda  Ana Marić i Brigita Habunek idu na županijsko natjecanje.

Za Lidrano su bila predložena 4 učenika sa svojim pjesmicama.

Na školskom natjecanju iz njemačkog  jezika sudjelovalo je 7 učenika 8 razreda.

Na školskom natjecanju iz engleskog jezika sudjelovalo je 3 učenika 7. razreda i 8 učenika 8.razreda. Učenik Leonardo Kelemen plasirao se na županijsku razinu natjecanja.

Na školskom natjecanju iz likovne kulture sudjelovalo je 7 učenika. Učenici Josipa Plantak, Tomo Vincek i Elena Đuras predloženi su za županijsku razinu natjecanja.

Na školskom natjecanju iz povijesti sudjelovalo je 4 učenika 8. razreda. Za sada nema podataka o plasmanu na županijsku razinu.

Na školskom natjecanju iz geografije  sudjelovalo je 5 učenika. Učenica Mia Malarić plasirala se na županijsku razinu natjecanja.

Na školskom natjecanju iz matematike sudjelovalo je 10 učenika.

Na školskom natjecanju iz fizike sudjelovalo je 3 učenika.

Na školskom natjecanju iz kemije sudjelovalo je 4 učenika.

Na školskom natjecanju iz tehničke kulture sudjelovalo je 30 učenika od 5.-8.razreda. Na županijsku razinu natjecanja plasirao se 1 učenik iz 5.razreda, 1 učenik 6.razreda,3 iz 7.razreda i 1 iz 8. razreda. To su Laura Zagorec, Jakov Polančec, Karlo Negovec, Mateo Pilinger, Eva Lacković, Ana Pejaković.

Na školskom natjecanju iz astronomije sudjelovala je 1 učenica. Učenica Mia Malarić plasirala se na županijsku razinu.

Na vjeronaučnoj olimpijadi sudjelovalo je 5 učenika.

objavio: Vedran Škarica   datum: 7. 3. 2023.